O naszej firmie

Wykonanie badania technicznego lub naprawy auta i jednocześnie pobyt z rodzina w lesie, na placu zabaw, boisku lub na łowisku ryb?

TO MOZLIWE TYLKO U NAS! ale bowiem nasz obiekt usytuowany jest bezpośrednio przy lesie oraz w sąsiedztwie dwóch placów zabaw, boiska, siłowni na wolnym powietrzu i w pobliżu łowiska ryb z funkcjonującą latem smażalnią.

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi motoryzacyjne w zakresie usług elektryczno-elektronicznych, mechanicznych, wymianę ogumienia, akumulatorów i wykonywania badań technicznych pojazdów tzw. przeglądów rejestracyjnych. Wszystko w jednym miejscu. Proponujemy niezwykle korzystny rabat cenowy na wykonywane przez nas usługi. Nasze ceny są o 1/2 niższe od ofert salonów samochodowych. Opłaty za wykonywanie badań technicznych, pobieramy zgodnie z obowiązującym w całym kraju Rozporzadzeniem Ministra infrastruktury.

Dysponujemy profesjonalnym wyposażeniem warsztatowym, niezbędnym do świadczenia usług i dającym gwarancję wykonania usługi zgodnie z technologią i zaleceniami producentów pojazdów. Serwisujemy również nowoczesne systemy zasilania common-rail. Właścicielowi pojazdu przedstawiamy kalkulację naprawy w oparciu o wykorzystanie części oryginalnych, części tzw. zamienników oraz części używanych.W przypadku awarii pojazdu na trasie, zapewniamy wykorzystanie pomocy drogowych firm z nami współpracujących, których właściciele oferują korzystne rabaty za tego typu usługi. W ramach naszych mozliwości jest również wysłanie w trasę mobilnego warsztatu i naprawianie awarii na miejscu postoju. Obsługujemy wszystkie pojazdy osobowe i dostawcze do 3,5 t d.m.c., w tym przedłużone, podwyższone i kontenerowe.

Współpracujemy z siecią specjalistycznych warsztatów, zajmujących się regenaracją części, co wpływa na obniżenie kosztów napraw. Na czas przestoju w naszym serwisie, usdostępniamy firmom samochody zastępcze tj. mikrobus 9-o osobowy marki Peugeot Boxer, skrzyniowy MB 208 z kabiną 3 osobową oraz samochód osobowy za opłatą 50zł/doba. Ponadto w sytuacji wymagającej zaangażowania biegłego rzeczoznawcy w celu wykonania przez niego określonych czynności przy Państwa pojeździe, nieodpłatnie angażujemy do pomocy naszego pracownika. Ma to wpływ zarówno na przyśpieszenie np. oględzin jak i również na wysokość wynagrodzenia pobieranego przez rzeczoznawcę. W tym czasie możecie Państwo korzystać z naszych samochodów zastępczych. Również po udzieleniu nam przez Państwa stosowanego pełnomocnictwa, nieodpłatnie wyręczymy Państwa przy załatwianiu spraw dotyczących badanego pojazdu w wydziałach komunikacji na terenie miasta Gliwice (dodatkowy wpis, wymiana dowodu rejestracyjnego itp.).

Wiele świadczonych dla klientów naszej SKP darmowych usług z nadwyżka rekompensuje koszt przejazdu do naszej firmy i powrotu. Dla przykładu podajemy, że Nasza darmowa usługa mycia podwozia i silnika to koszt na poziomie 80 zł. Sprawdzenie geometrii zawieszenia w technice 3D z wykorzystaniem fali radiowej i sporządzenie wydruku kosztowałoby 40 zł.

Zrób radość swoim bliskim i zrelaksuj się w przylegającym do naszej firmy lesie lub przebywaj z dziećmi na pobliskich dwóch placach zabaw.
Kompleksowa obsługa.
Sprawdź naszą ofertę!
Przekonaj się jak pracujemy.
Odwiedź galerię!
Masz pytania?
Zadzwoń do nas !