Serwis  Samochodowy
 


Nasz serwis przystosowany jest do obsługi pojazdów osobowych
i użytkowych do 3,5 td.m.c.
Jako nieliczni w regionie posiadamy warunki lokalowe do obsługi pojazdów
dostawczych przedłużonych, podwyższonych oraz kontenerowych.
Posiadamy profesjonalne wyposażenie warsztatowe w tym wiele
przyrządów i narzędzi będących na wyposażeniu serwisów dealerskich.

Posiadany sprzęt pozwala nam świadczyć usługi na poziomie autoryzowanych serwisów i daje gwarancję wykonywania usług zgodnie z technologią i zaleceniami producentów pojazdów.

Wykonujemy usługi w oparciu o zalecenia zawarte w literaturze fachowej oraz instrukcjach serwisowych. Serwisujemy również nowoczesne systemy zasilania common rail. Wykonujemy usługę usunięcia z głowicy urwanego wtrysku lub świecy żarowej bez konieczności demontażu głowicy. Naprawy przeprowadzamy z wykorzystaniem części oryginalnych, zamienników lub tzw. używek w zależności od decyzji właściciela pojazdu. Współpracujemy z siecią specjalistycznych warsztatów zajmujących się regeneracją części co znacznie wpływa na obniżenie kosztów naprawy. Wykonujemy usługi w zakresie: mechanika pojazdowa z wyłączeniem napraw głównych silników i skrzyń biegów, usługi w zakresie kompleksowej diagnostyki komputerowej pojazdu w tym naprawy elektryczno – elektroniczne.

Świadczymy usługę polerowania reflektorów co pozwala zaoszczędzić znaczne kwoty związane z koniecznością zakupu nowego reflektora.

Oferowane przez nas ceny usług z reguły są o 1/2 niższe od cennika autoryzowanych salonów samochodowych.

ZA DARMO holujemy Twoje auto do naszego serwisu w promieniu 15 km od siedziby firmy ( z wyłączeniem kolizji, wypadków, unieruchomionych kół i pojazdów wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów).


 

Nasze atuty:

1
Serwis ogumienia, naprawy mechaniczne, elektryczne i elektroniczne.
Wszystko w jednym miejscu!
2
Wykonujemy usługi narzędziami i przyrządami autoryzowanych serwisów
3
Usługi wykonujemy profesjonalnie, szybko i terminowo.
4
Dysponujemy poczekalnią dla klienta
5
W przypadku skorzystania prze Państwa z usług rzeczoznawcy na naszym serwisie, delegujemy nieodpłatnie naszego pracownika do czynności pomocniczych
6
Serwisowany pojazd przekazujemy właścicielowi z gratisem w postaci wykonanego mycia i odkurzania
7
Gratisowo wymieniamy również akumulator.