Stacja Kontroli Pojazdów

Wykonanie badania technicznego lub naprawy auta i jednocześnie pobyt z rodziną w lesie, na placu zabaw, boisku lub na łowisku ryb?

TO MOŻLIWE TYLKO U NAS! albowiem nasz obiekt usytuowany jest bezpośrednio przy lesie oraz w sąsiedztwie dwóch placów zabaw, boiska, siłowni na wolnym powietrzu i w pobliżu łowiska ryb z funkcjonującą latem smażalnią.

Opłaty za wykonywanie badań technicznych, pobieramy zgodnie z obowiązującym w całym kraju Rozporzadzeniem Ministra infrastruktury.

Istnieje mozliwość wykonania badania technicznego w niedzielę, po uprzednim kontakcie telefonicznym, w celu umówienia godziny.

Również po udzieleniu nam przez Państwa stosowanego pełnomocnictwa, nieodpłatnie wyręczymy Państwa przy załatwianiu spraw dotyczących badanego pojazdu w wydziałach komunikacji na terenie miasta Gliwice (dodatkowy wpis, wymiana dowodu rejestracyjnego itp.).

Wiele świadczonych dla klientów naszej SKP darmowych usług z nadwyżka rekompensuje koszt przejazdu do naszej firmy i powrotu. Dla przykładu podajemy, że Nasza darmowa usługa mycia podwozia i silnika to koszt na poziomie 80 zł. Sprawdzenie geometrii zawieszenia w technice 3D z wykorzystaniem fali radiowej i sporządzenie wydruku kosztowałoby 40 zł

ZA DARMO!


1) Udostępniamy zewnętrzny najazd serwisowy, umożliwiający wykonanie samodzielnych napraw pojazdów oraz służymy doradztwem technicznym przy wykonywanej naprawie.
2) Przeprowadzimy analizę techniczną pojazdu, który zamierzasz zakupić
3) Wykonamy przegląd serwisowy przed każdą dalszą podróżą i kolejnym terminem badania technicznego
4) Wymienimy żarówki oświetlenia zewnętrznego pojazdu
5) Sprawdzimy stan akumulatora oraz jego doładowanie
6) Sprawdzimy stan świec żarowych (istotne przed zimą)
7) Sprawdzimy refraktometrem jakość płynów eksploatacyjnych
8) Sprawdzimy zbieżność przyrządem komputerowym w technice 3D wraz z wykonaniem wydruku (np dla ubezpieczyciela lub zarządcy drogi)
9) Przeprowadzimy regulację i ustawienie świateł

MASZ PILNE OBOWIĄZKI, ZŁE SAMOPOCZUCIE ALBO JESTEŚ W PRACY?

ZADZWOŃ!


Przyjedziemy po Twój samochód i wykonamy badanie techniczne bez Twojego udziału


Nasze atuty:

1
Przegląd, serwis, myjnia i naprawy. Wszystko w jednym miejscu!
2
Wiele bezpłatnych usług !
3
Darmowe korzystanie z najazdu serwisowego w celu wykonania naprawy we własnym zakresie
4
Wyręczamy Państwa w czynnościach urzędowych (wymiana dowodu rejestracyjnego, dodatkowy wpis, korekty zapisów, zmiany danych)
POZWÓL SIĘ WYRĘCZYĆ – SPĘDZAJ CZAS Z
BLISKIMI !

POŁĄCZ PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM!